Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köfteci Yusuf’tan rekor zam

Türkiye’nin her yanına yayılan şubeleriyle bir vakitler uygun fiyatıyla isminden kelam ettiren Bursa’nın ünlü restoranı Köfteci Yusuf fiyatlarına bir artırım daha yaptı. 2023 yılının 9. fiyat artışını gerçekleştiren Köfteci Yusuf toplamda bir yılda yüzde …

Türkiye’nin her yanına yayılan

Türkiye’nin her yanına yayılan şubeleriyle bir vakitler uygun fiyatıyla isminden kelam ettiren Bursa’nın ünlü restoranı Köfteci Yusuf fiyatlarına bir artırım daha yaptı. 2023 yılının 9. fiyat artışını gerçekleştiren Köfteci Yusuf toplamda bir yılda yüzde 133 oranında artırım yapmış oldu.

Bursa’nın ünlü restoranı Köfteci Yusuf en son eylül ayında yapılan artırımın akabinde aralık ayını da boş geçmedi. Pişmiş eserlere artırım yapan Köfteci Yusuf’ta fiyatlarda 10 ila 15 TL ortasında artış gerçekleşti.

Ocak, şubat, mart, nisan, temmuz, ağustos ve eylül aylarında toplamda 8 kere fiyatlarına arka arda artırım gelen Bursa’nın ünlü köftecisinde, aralık ayı ile birlikte tekrar birçok esere artırım yapıldı. Son artış ile artırım sayısı 9’a yükselirken toplamda yüzde 133’lük fiyat artışı yaşanmış oldu. Yılın birinci günlerinde 60 TL’ye satılan 200 gram köfte’nin fiyatı son artırım ile birlikte 140 TL’ye çıktı.

bursahakimiyet.com.tr’nin haberine nazaran artırım sonrası Köfteci Yusuf’un aktüel fiyatları şu halde belirlendi.

Kahvaltı tabağı 120 TL

165 gram (5 köfte) 125 TL

200 gram porsiyon köfte 140 TL

200 gram köfte et karışık 180 TL

200 gram kuzu şiş 180 TL

200 gram piliç incik 125 TL

Ekmek kadayıfı 50 TL’ye yükseltildi.

Türkiye genelinde 273 şubesi bulunan ve Bursa’da 45 noktada hizmet veren ünlü köfteci, İsrail’in Gazze’de uyguladığı katliama reaksiyon olarak başlatılan boykot kampanyasına dayanak vermediği için reaksiyon çekmişti.

Gelen yansılar sonrası evvel içecek boykotuna katılan daha sonra ise boykottan vazgeçen Bursa merkezli Köfteci Yusuf toplumsal medyada tekrar büyük reaksiyon almıştı.

BURSA Haberleri

Güncel ULUSAL HABER

Köfteci Yusuf’tan rekor zam

Köfteci Yusuf’tan rekor zam