Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul Başakşehir FK’nın profesyonel futbol yönetimi sertifika programı başlıyor

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün 2019 yılından beri tertipli olarak gerçekleştirdiği Profesyonel Futbol İdaresi Sertifika Programı, dördüncü defa yapılacak. Haziran ayında 10. yaşını kutlayacak olan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün dört yıl …

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün 2019 yılından beri tertipli olarak gerçekleştirdiği Profesyonel Futbol İdaresi Sertifika Programı, dördüncü defa yapılacak.

Haziran ayında 10. yaşını kutlayacak olan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün dört yıl evvel hayata geçirdiği Profesyonel Futbol İdaresi Sertifika Programı’nda yeni devir için müracaatlar kulübün web sitesi üzerinden başladı ve 17 Aralık Pazar gece yarısına kadar devam edecek. Programa kabul edilen 30 şahsa, 3 ve 4 Ocak tarihlerinde mail üzerinden programa kabul edildiklerine dair geri bildirim yapılacak. Profesyonel Futbol İdaresi Sertifika Programı 4, 8 Ocak’ta birinci oturum ile başlayacak.

Eğitim programı, iştirakçilerinin, futbol sanayisini lokal ve küresel ölçeklerde aktüel data ve bilgilerle tanımasına imkan sunacak.

İSTANBUL Haberleri

Güncel ULUSAL HABER

Kaynak: IHA

İstanbul Başakşehir FK’nın profesyonel futbol yönetimi sertifika programı başlıyor